Výroba vlajek na zakázku

Jako přímý výrobce vlajek realizujeme i výrobu vlajek na zakázku. Pokud budete mít zájem o výrobu vlajek, vlaječek, beach vlajek na zakázku, či jiných nestandardních vlajek, zašlete nám prosím informace o požadovaném množství, velikosti a počet barev nutných pro zhotovení Vaší vlajky. Jednoduchý formulář zde, nebo nás kontaktujte na email: vlajky@soletasignum.cz nebo telefon: 604 237 440.

Firemní vlajky, reklamní vlajky tiskneme na kvalitní 100%PES materiály různé gramáže. Vždy Vám doporučíme optimální technologii tisku pro daný počet požadovaných vlajek. Kromě klasického sítotisku nebo sublimačního tisku můžeme nabídnout i technologii přímého digitálního tisku. Tato technologie umožňuje výrobu již od 1 ks. Uchycení vlajek děláme vždy na přání zákazníka.

Podklady pro výrobu vlajek:

1) soubory CMYK (foto-obrázky) ve formátech tif, jpg, ai

2) vektorovou grafiku (přímé barvy) ve formátech cdr, ai, eps - přesně určit barvy dle stupnice Pantone

Životnost vlajek transparentů a praporů určených pro venkovní použití není stanovena žádnou normou. Evropští výrobci vlajek uvádějí obvyklou dobu životnosti vlajky 6-12 měsíců. Na vlajku mají vliv i povětrnostní podmínky a místo kde je vlajka vyvěšena. Je dobré si uvědomit, že vlajka je spotřební materiál, který se musí měnit. Životnost vlajek nejvíce ovlivňuje počasí (vítr, kyselé deště, slunce, smog,…). Vichřice, která, působí škody na majetku, zničí bohužel i vlajku. Životnost můžete ovlivnit i péčí o vlajku. Vlajky by měly být umístěny na volném prostranství - bez stromů, drátů nebo v bezprostřední blízkosti budov.

Většina společností vlajky mění cca po půl roce, jelikož dobrý vzhled vlajky je odrazem společnosti. Proto také doporučujeme 2 - 3 sady vlajek na rok.

Včasné praní udrží čistší vzhled vlajky. Drobné trhlinky je lepší nechat opravit. Pokud má Vaše společnost reprezentovat, je třeba vyměňovat nevzhledné vlajky za nové.

Firemní vlaječky: tiskneme na kvalitní saténové materiály, které dodávají vlaječkám nádherný lesk. Speciální barvy zaručují perfektní kvalitu tisku. Vlaječky můžou být na násun nebo na závěs, obšité ozdobnou šňůrkou v bílé nebo jiné barvě. Vlaječky mohou mít různý tvar (obdélník, čtverec, trojúhelník nebo mohou být dole s výsekem). Rozměr přizpůsobíme Vašim potřebám. K vlaječkám dodáváme i stojánky.