Reklamní předměty

Nabízíme reklamní předměty s možností potisku na míru. Stačí nás oslovit a my pro vás vyrobíme reklamní předměty s těmi správnými motivy. Zvolte si reklamní předměty pro propagaci vaší firmy, ale také pro účel propagování významných událostí. V této sekci najdete různé formy reklamních předmětů, které nejsou jen na jedno použití, ale dají se využívat opakovaně.

Představujeme kvalitní reklamní ručníky, buttony, kšandy, minidresy, hrnečky s potiskem i další reklamní předměty ve stylovém provedení. Díky tomu, že tvoříme potisky na míru, se ale zdaleka nemusí jednat pouze o propagační předmět, ale také takový, který vám připomíná něco příjemného. Reklamní předměty s potiskem si u nás můžete objednat v libovolných počtech.

Podkategorie

 • Ručníky, osušky s...

  Do Vašich firem, klubů i domácností nabízíme ručníky a osušky s potiskem na zakázku ve dvou základních provedeních: celopotisk nebo tisk do bordury.

  Celopotisk: digitální tisk do celé plochy. Možnost tisku již od 1 ks. Speciálně natkaný dvouvrstvý materiál 360g/m2: bavlněná strana pro příjemné utírání a polyesterová strana pro kvalitní a odolný tisk. Rozměry: 50x100cm a 70x140cm.

  Tisk do bordury: kvalitní froté ručníky a osušky s vytkanou 9cm širokou PES bordurou vhodnou pro sublimační tisk. U tohoto tisku vynikne kvalita detailu (fotky, obrázky, firemní loga,...). Možná výroba již od 1 ks. Materiál: 100%bavlna, 400g/m2. Rozměry: 30x50cm, 50x100cm a 70x140cm.

  Šablony k vytvoření vlastního náhledu jsou ke stažení v sekci NÁVODY a TIPY.

   

   

   

 • Polštářky s potiskem

  Připravili jsme pro Vás výrobu různých polštářků s možností Vašeho vlastního výběru motivu. Vhodné jako dárek. Rozměr polštářků cca 40x40cm. Možnost tisku z obou stran. Na zakázku je možné ušít různé tvary polštářků. Podklady pro tisk: digitální fotografie v minimálním rozlišení 150 dpi, nejlépe 300 dpi.

  Polštářek - tisk z jedné strany
  Polštářek - tisk z obou stran
  Polštářek - zvířátko, tvarovaný

 • Kšandy s vlastním tiskem

  Připravili jsme pro Vás kšandy s reklamním, vlastním motivem tisku. Kšandy jsou vyrobeny z klasické gumové pruženky,nejčastěji o šíři 45 mm, dětské  jsou většinou v šíři 35 mm . Šle jsou dokončeny kovovými klipsy nebo koženým dvoupoutkem. Tvar " Y", kovové klipsy, nastavitelná délka. Šle lze potisknout jednostranně i oboustranně na bílý polotovar. V případě většího počtu kusů a vhodného motivu lze pruženku vytkat. Tištěné šle lze dodávat již od jednoho kusu. 

  Můžeme i navrhnout kšandy podle Vašich představ. Stačí si vybrat barvu, potisk nebo text. Samozřejmostí je umístění firemního loga.  

  Šablony k vytvoření vlastního náhledu jsou ke stažení v sekci NÁVODY a TIPY.

 • Butony (placky)

  Připravili jsme pro Vás reklamní butony (kulaté placky) o průměrech 32mm a 56mm. Jde o stylovou reklamu, která může propagovat různé výrobky, sportovní akce, konference, festivaly, zviditelnit Vaši společnost na výstavách, veletrzích nebo venkovních akcích. Butonky si lidé mohou připínat na oděv, čepice, batohy, zavazadla,...     

  Butony jsou lehké, kovové na zadní straně jsou opatřeny spínacím mechanismem, tisková strana je chráněna průhlednou lesklou folií, která dodává placce efektivní vzhled. Motiv na butonu může být libovolný: obrázek, fotka, nápis,…

 • Minidresy

  Nabízíme výrobu sportovních minidresů pro Váš oddíl i pro jednotlivce. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších fan artiklů, které jsou vyráběny v několika střihových variantách dle druhu sportu. Dresíky jsou dodávány s ramínkem a přísavkou, potisk sublimační - oboustranně dle požadavku klienta. Materiál je 100%PES. Možné dodání již od 1 ks. Přibližný rozměr je 18x20cm.

  Šablony k vytvoření vlastního náhledu jsou ke stažení v sekci NÁVODY a TIPY.

 • Hrneček s potiskem

  Připravili jsme pro Vás potisk hrnečků dle vlastního motivu. Kvalitní porcelánový hrneček v bílé barvě s možností vlastního motivu tisku, vhodný jako dárek. Sublimační potisk s vysokou odolností při mytí v myčce. Potisk až do velikosti 9x21cm. Objem hrníčků od 250 ml do 450 ml.

 • Kapesníčky na brýle

  Nabízíme Vám kvalitní kapesníčky na brýle ze speciálního mikrovlákna pro otěr optiky.  Ultrajemný povrch na kterém se nevytvářejí žmolky zajišťují čištění brýlí bez matných otlaků a čmouh.Rozměr  kapesníčku je 15x18cm, tisk sublimační. U tohoto tisku vynikne kvalita detailu tisku. Možnost dodání v papírovém obalu.

 • Papírový obal na...

  Chcete, aby byly vaše brýle stále skvěle čisté? Používejte k jejich otírání papírové kapesníčky se speciálním vláknem. V této kategorii najdete papírové obaly na tyto kapesníčky. Nejsou to jen obyčejné obaly, ale nabízí například takovou přidanou hodnotu, jako je možnost umístění vizitky do speciálního výřezu, případně výsek, díky kterému jsou ubrousky pěkně viditelné.

  Papírové obaly na kapesníčky pro otírání brýlí a optiky se vám rozhodně vyplatí a pojmou velký počet takových ubrousků. Nabízíme papírové obaly nejen na kapesníky, ale také na ubrousky a kuchyňské utěrky. Pořiďte si takový obal a budete mít kapesníčky pěkně pohromadě a v celku, a samozřejmě také vždycky po ruce. Vytahování jednotlivých kousků pro vás bude snadné.

Aktivní filtry