Beach vlajky

Moderní, dynamický reklamní nosič určený pro vnitřní a venkovní reklamu, který upoutává svým tvarem pozornost. Stožár je zhotovený z karbonových dílů (prutů) a tím je zaručena u stožáru vysoká odolnost, pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává si atributy vlajky. Svým tvarem je nepřehlédnutelný a vždy upoutá pozornost Vašich klientů. V nabídce máme 2 základní tvary: tvar KAPKA nebo tvar Muší křídlo.

Stožáry máme v několika velikostech S - L včetně přepravní tašky. Ke stožárům dodáváme různé typy podstav s rotátorem. Použití stožárů v interiéru nebo exteriéru. Stožár je určen pro sportovní předváděcí akce, před obchody, pro rychlou reklamu a všude tam, kde chcete být vidět.

Na uvedené stožáry zhotovujeme vlajky ze 100% PES osnovního úpletu o hmotnosti cca 120 g/m2. Tisk provádíme digitálním potiskem, u větších sérií sítotiskem. Uvedený materiál a technologie zaručují vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost (4,5 až 5), brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu.

 

Nejprodávanější

  1. 1 173,70 Kč
    970,00 Kč bez DPH
  2. 2 492,60 Kč
    2 060,00 Kč bez DPH
  3. 2 365,55 Kč
    1 955,00 Kč bez DPH

Aktivní filtry