Hlavní kategorie

Podkategorie

 • Vlajky, vlaječky

  Námi nabízené vlajky mohou být tištěné nebo šité z barevného materiálu, v nejrůznějších rozměrech při zachování originálního poměru stran. Vlajky států světa tiskneme na kvalitní PES materiály tuzemské i zahraniční výroby. Na zakázku zhotovíme i vlajky z jiných materiálů.

  Vlajky mohou být konfekčně upraveny dle požadavků klienta. Pro uchycení na žerď se na vlajce ušije tunýlek, pro umístění na stožár našijeme na vlajku potka s karabinkou.

  Standardní rozměry státních vlajek jsou v poměru stran 2:3, v základních velikostech:

  20x30cm, 60x90cm, 100x150cm, 150x225cm.

  Stolní vlaječky tiskneme na kvalitní saténové materiály, které dodávají vlaječkám nádherný lesk. Speciální barvy zaručují  perfektní kvalitu tisku. Standardní rozměr vlaječek je 10x15cm. Na přání lze zhotovit i jiný rozměr nebo tvar.

   Pro přesnou kalkulaci prosím kontaktujte naše obchodní oddělení: vlajky@soletasignum.cz

 • Příslušenství k vlajkám

  Pokud potřebujete vyrobit nebo si pořídit kvalitní příslušenství pro vlajky, jste u nás správně. Zaměřujeme se na výrobu vlajek a příslušenství v té nejlepší kvalitě a k různým příležitostem. Tato kategorie vám nabídne takové příslušenství k vlajkám, jako jsou žerdi, stojany, držáky nebo stožáry. To vše za nečekaně nízkou cenu a s dodáním až domů prostřednictvím elektronického obchodu.

  Příslušenství k vlajkám bude důležité zejména při uchycení, to znamená při stabilizace do země, i do stěny. Máme pro vás celou škálu produktů, které patří k nezbytnému příslušenství vlajek, a bez kterého by nebyla významná událost dokonalá. Naše příslušenství pro vlajky si najde využití jak v interiéru, tak samozřejmě i venku, dá se používat u různých typů vlajek, tedy například státních či krajských.

 • Beach vlajky

  Moderní, dynamický reklamní nosič určený pro vnitřní a venkovní reklamu, který upoutává svým tvarem pozornost. Stožár je zhotovený z karbonových dílů (prutů) a tím je zaručena u stožáru vysoká odolnost, pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává si atributy vlajky. Svým tvarem je nepřehlédnutelný a vždy upoutá pozornost Vašich klientů. V nabídce máme 2 základní tvary: tvar KAPKA nebo tvar Muší křídlo.

  Stožáry máme v několika velikostech S - L včetně přepravní tašky. Ke stožárům dodáváme různé typy podstav s rotátorem. Použití stožárů v interiéru nebo exteriéru. Stožár je určen pro sportovní předváděcí akce, před obchody, pro rychlou reklamu a všude tam, kde chcete být vidět.

  Na uvedené stožáry zhotovujeme vlajky ze 100%PES osnovního úpletu o hmotnosti cca 120 g/m2. Tisk provádíme digitálním potiskem, u větších sérií sítotiskem. Uvedený materiál a technologie zaručují vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost (4,5 až 5), brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu.

  MUŠÍ KŘÍDLA vlajky-musi-kridla.jpg S S/M M L
  (4 tvary spodní strany)
  celková výška (h) 250 cm 330 cm 375 cm 490 cm
  rozměr vlajky (reklamní plocha) 67x210 cm 70x290 cm 70x335 cm 70x450 cm
  odstup od země k vlajce (a) 40 40 40 40

  KAPKA S S/M M L
  celková výška (h) 220 cm 315 cm 340 cm 475 cm
  rozměr vlajky (reklamní plocha) 85x180 cm 100x275 cm 100x300 cm 135x435 cm
  odstup od země k vlajce (a) 40 40 40 40

  Typ S S/M M L

  skladba prutů
  karbonové díly

  2 pruty 3 pruty 3 pruty 4 pruty
 • Reklamní předměty

  Nabízíme reklamní předměty s možností potisku na míru. Stačí nás oslovit a my pro vás vyrobíme reklamní předměty s těmi správnými motivy. Zvolte si reklamní předměty pro propagaci vaší firmy, ale také pro účel propagování významných událostí. V této sekci najdete různé formy reklamních předmětů, které nejsou jen na jedno použití, ale dají se využívat opakovaně.

  Představujeme kvalitní reklamní ručníky, buttony, kšandy, minidresy, hrnečky s potiskem i další reklamní předměty ve stylovém provedení. Díky tomu, že tvoříme potisky na míru, se ale zdaleka nemusí jednat pouze o propagační předmět, ale také takový, který vám připomíná něco příjemného. Reklamní předměty s potiskem si u nás můžete objednat v libovolných počtech.

 • Fotoobrazy

  Připravili jsme pro Vás možnost vytvoření vlastních různých typů fotoobrazů, které se hodí jako doplněk do každého bytu. Všechny obrazy lze připravit i jako koláž. Obrazy dodáváme napnuté na dřevěných rámech (profilové).Rozměry rámu od 20 do 200 cm  v délkách po 5 cm. Při sestavování větších rámů je nutné od 70 cm použít vzpěru. Potištěný materiál je tzv. Canvas 100 % polyester s plošnou hmotností 240 g/m2, tisk plnobarevný, zářivé barvy .Materiál na rámu je přehrnut přes hranu rámu a zasponkován na zadní ploše  obrazu. Max.rozměr obrazu z typových prvků lze sestavit  150 x 200 cm

 • FAN předměty

  Nabízíme fan předměty, které využijí zejména milovníci sportů. Ať už fandíte jakémukoliv klubu, u nás si můžete nechat vyrobit potisky na míru. Fan předměty využijete ale nejen při samotných sportovních či kulturních akcích, ale také jako dekorace domácnosti nebo třeba kanceláře a pracovny. Naše fanouškovské předměty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže nejsou jen na jedno použití.

  Mezi oblíbené fan předměty, které najdete také v naší nabídce, se řadí samozřejmě různé vlajky, vlaječky a prapory, ale také například šály a fandovské kšandy. Pokud se chystáte na sportovní utkání, nebo třeba na koncert svého oblíbeného zpěváka, buďte dokonale vybaveni, abyste mohli projevit svou přízeň. Fan-předměty si můžete nechat vyrobit na míru a s nejrůznějšími typy potisků. 

 • Akce

  V této sekci jsme pro Vás připravili produkty se zvýhodněnou cenou.

 • Nejoblíbenější produkty

  Nejoblíbenější, nejprodávanější produkty z naší nabídky.

 • FK Litol - Fanshop

  Pro všechny členy a fanoušky FK Litol jsme připravili řadu klubových produktů, které je možné objednat prostřednictvím našeho eshopu. Termíny dodání se liší v závislosti na druhu objednaného zboží. Nejčastější lhůty jsou cca do 14 dnů. Možnost osobního odběru v Lysé nad Labem.

Počet produktů: 564

Zobrazení 1-12 z 564 položek

Aktivní filtry